Казанда «Стройка» махсуслаштырылган күргәзмәсе узачак

2024 елның 3 июле, чәршәмбе

2024 елның 10-12 июлендә «Казан Экспо» халыкара күргәзмә үзәгендә  «Стройка» төзелеш һәм бизәү материаллары, технологияләре һәм җиһазлары күргәзмәсе узачак. Аның девизы – «Киләчәк Россиясен төзибез».

Татарстан Республикасының төзелеш комплексы – Россия Федерациясендә иң динамик үсеш алучы төзелеш комплексларының берсе. Татарстан Республикасының бурычы – 2024 елга республика гражданнарының торак шартларын 37 мең гаилә өчен яхшырту һәм торак төзелеше күләмен арттыру.

«Стройка»  күргәзмәсе – төзелеш индустриясе дөньясында күптән көтелгән вакыйга. Җыелган тармак вәкилләре яңа технологияләргә, инновацион материалларга һәм алдынгы төзелеш ысулларына чума алачак. Бу – тәҗрибә уртаклашу, төзелеш тармагындагы яңалыклар турында мәгълүмат алу һәм яңа партнерлар белән танышу өчен профессионаллар очрашачак урын.

Күргәзмә экспозициясе төзелеш технологияләре һәм җиһазлары, юл-транспорт хуҗалыгы һәм төзелештә куркынычсызлык бүлекләре белән тәкъдим ителәчәк. «Төзелеш технологияләре һәм җиһазлары» бүлегендә төзелеш һәм бизәкләү материаллары, электр белән тәэмин итү һәм электр җиһазлары, төзелеш конструкцияләре һәм кораллары, архитектура, проектлау, йорт төзелеше, инженерлык челтәрләре, интерьер һәм ландшафт дизайны тәкъдим ителәчәк.

«Юл-транспорт хуҗалыгы» бүлегендә компанияләр юллар төзү һәм эксплуатацияләү өчен төзелеш-юл техникасы, автокомпонентлар, материаллар һәм җиһазлар тәкъдим итәчәк. «Төзелештә куркынычсызлык» бүлеге кысаларында катнашучылар сәнәгать объектларының һәм шәхси саклану чараларының куркынычсызлыгын өйрәнә алачак.

Кыска вакыт эчендә компанияләр үз продукциясен стендларда күп санлы бизнес-кунакларга күрсәтәчәкләр, булган эшлекле элемтәләрне ныгытачаклар, яңа клиентлар таба алачаклар, сатуларны арттырачаклар һәм сату географиясен киңәйтәчәкләр.