Туган көнегез белән, Василий Александрович!

2023 елның 1 апреле, шимбә

1 апрельдә Татарстан Республикасының Дәүләт төзелеш күзәтчелеге инспекциясе җитәкчесе Василий Александрович Кудряшов үзенең туган көнен билгеләп үтә.

Хөрмәтле Василий Александрович!

Сезне чын күңелдән туган көнегез белән котлыйбыз! Үзегезнең көндәлек хезмәтегез белән Сез Татарстан Республикасының төзелеш тармагын үстерүгә зур өлеш кертәсез.

Без Сезне җаваплы һәм югары белемле белгеч, гадел һәм акыллы җитәкче буларак беләбез һәм Сез хәл итә алмаган бурычлар һәм ирешелмәгән максатлар булмавына нык ышанабыз. Сезнең һөнәри җитәкчелек ярдәмендә республикада төзелә торган объектларның сыйфатын һәм куркынычсызлыгын яхшыртуга ирешәбез.

Сезнең бай эш тәҗрибәгез һәм зирәклегегез Татарстан Республикасы файдасына яңа җиңүләргә ирешүнең нигезе булсын!

Сезгә чын күңелдән ныклы сәламәтлек, иминлек, билгеләгән планнарыгызның тормышка ашуын, өегезгә иминлек телибез!

Иң изге теләкләр белән,

ТР ДТК инспекциясе коллективы